“Цинічний маневр”: у Байдена відреагували на ініціативу республіканців щодо допомоги Ізраїлю та Україні

Головна Сторінка » “Цинічний маневр”: у Байдена відреагували на ініціативу республіканців щодо допомоги Ізраїлю та Україні

У Білому домі розкритикували намір Палати представників розглядати законопроект про фінансову допомогу Ізраїлю окремо від програми підтримки України.

“Цинічним політичним маневром” республіканців назвала таку ініціативу речниця Білого дому Карін Жан-П’єр, повідомляє пресслужба Білого дому.

“Протягом кількох місяців адміністрація працювала з двопартійною групою сенаторів над угодою про національну безпеку, яка забезпечує безпеку нашого кордону та забезпечує підтримку народу України та Ізраїлю. У той час, коли законодавчий текст неминучий, республіканці в Палаті представників пропонують свій останній цинічний політичний маневр”, – йдеться у заяві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому не запрацював лендліз для України – у США пояснили

За словами представниці Білого дому, “безпека Ізраїлю має бути священною, а не політичною грою”.

Речниця також наголосила, що адміністрація “рішуче виступає проти цієї витівки”, яка не сприяє забезпеченню безпеки кордону, не допомагає народу України захиститися від російської агресії та відмовляє в наданні гуманітарної допомоги для палестинців.

“Натомість республіканці Палати представників повинні працювати двопартійно, як це роблять адміністрація та Сенат, над цими нагальними питаннями національної безпеки”, – заявила Жан-П’єр.

Сенат Сполучених Штатів наступного тижня може проголосувати щодо угоди про прикордонну безпеку та допомогу Україні. Голосування буде не пізніше 7 лютого, заявив лідер більшості Чак Шумер.

Пакет включає фінансування безпеки кордонів і додаткові гроші для реалізації нової політики, передбаченої законопроектом, а також допомогу Ізраїлю, Україні та Тайваню.