fbpx

“Далі більше” – партизани провели блискучу операцію в тилу “вагнерівців”

Головна Сторінка » “Далі більше” – партизани провели блискучу операцію в тилу “вагнерівців”

Українські партизани заявили, що провели успішну операцію з ліквідації найманців ПВК “Вагнер” на території РФ. В одному з тренувальних таборів Ростовської області 19 вагнерівців задихнулися від чадного газу в наметі.

Щоб приховати ці втрати, командири ПВК скинули тіла до траншеї та спалили їх, заявили у партизанському русі АТЕШ, створеному українцями та кримськими татарами.

“Командування терористичної ПВК “Вагнер” нічого іншого не придумало, як викопати траншею і спалити тіла, бо в армії Росії втрат немає. Ну що ж, тепер немає 19 осіб і не буде ще більше. Ви можете скільки завгодно спростовувати цей факт, але 19 людей уже не повернути”, заявили в АТЕШ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гайдай показав відео успішної операції партизанів

Партизани запевняють, що представники руху впроваджені як до збройних сил РФ, так і до лав ПВК “Вагнер”.

“Нам вдалося успішно впровадити до лав ПВК “Вагнер” понад тисячу агентів, передаємо привіт рекрутерам, це було дуже легко. Далі більше”, додали українські партизани.

На захоплених територіях партизани стали справжньою проблемою для окупаційної влади. Росіяни вигадують різні методи, аби знайти представників руху опору, навіть пропонують місцевим жителям доносити за гроші.

Партизани ефективно наводять українську артилерію на цілі окупаційної армії. Саме вони причетні до вибуху 8 січня на російському складі боєприпасів біля заводу “Гідромаш” у Мелітополі Запорізької області.

Generated by Feedzy