Данілов про публікцію в Time: нісенітниця і російські наративи

Головна Сторінка » Данілов про публікцію в Time: нісенітниця і російські наративи

Автор статті у журналі Time Саймон Шустер не володіє справжньою інформацією, повʼязаною з проведеннями Ставки або засідань військового кабінету.

Стаття містить набір нісенітниць. Про це сказав секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, повідомила “Українська правда”.

За словами секретаря РНБО, “нічого подібного описаного в статті, в коридорах влади не відбувається”, зокрема засідання Ставки верховного головнокомандувача не проходять так, як описано в матеріалі.

“Відносно того, що він (президент. – Gazeta.ua) з військової кімнати виходить-заходить. Це якась нісенітниця від людини, яка незрозуміло про що волає”, – зазначив Данілов.

“Засідання Ставки верховного головнокомандувача, засідання військових кабінетів у форматі ставки відбуваються постійно. Сьогодні відбулося 114-те засідання Ставки. На кожному засіданні Ставки президент приділяє максимальну увагу проблемам безпосередньо з фронту, тому що там беруть участь всі представники вищого військового керівництва. Розповідати, що там поспіхом хтось прийшов-пішов, це дивні речі”, – сказав секретар РНБО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія готує інформаційну атаку на міністра оборони України

“По-друге я не розумію, звідки автор бере оці речі. У мене оця анонімність (джерел видання в Офісі президента. – Gazeta.ua) викликає багато питань. Якщо в тебе є якась позиція, якщо ти вважаєш, що наша країна не може здобути перемогу, то ти не маєш права знаходитися біля нашого президента”, – сказав Данілов.

Зі слів секретаря РНБО, “анонімна підкилимність робить величезну шкоду” Україні.

“Я думаю, що наші органи мають дати відповідь, що ж це за аноніми, які не вірять в нашу перемогу, а перебувають поруч із президентом”, – заявив секретар РНБО.

За словами Данілова, зокрема стосовно втрат України у війні, автор статті користується російськими наративами.

“Ми розуміємо, які наші втрати, і те, що він там написав, не відповідає дійсності від слова зовсім”, – сказав секретар РНБО.

Журнал Time опублікував статтю щодо проблем, з якими стикається президент Володимир Зеленський під час війни, пише УП.

Автор статті написав, що після останнього візиту до США Зеленський почувається “розлюченим”.

Доповнюється.