Данілов прокоментував інформацію про втечу окупантів з Нової Каховки

Головна Сторінка » Данілов прокоментував інформацію про втечу окупантів з Нової Каховки

23 березня Генштаб Збройних сил України повідомив, що російські окупаційні війська вийшли з міста Нова Каховка у Херсонській області.

Всі підрозділи армії окупанта, які були розміщені в населеному пункті, залишили місто. Інформацію Генштабу прокоментував секретар ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов.

“На війні відбуваються різні події. Те, що стосується ротації, яка відбулася, бачите, як її проводять. На жаль, вони просто грабують цивільне населення. Нічого нового у цій поведінці ми не побачили це країна крадіїв. Звична позиція для цих терористів, які тимчасово захопили частину Херсонської області”, заявив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Генштаб оновив інформацію щодо Нової Каховки

Водночас він зазначив, що підтвердити інформацію про те, що окупанти вийшли з Нової Каховки, наразі неможливо.

“Ми посилаємося на ті документи, які до нас надходять офіційно. Ми не посилаємося на інформацію з Facebook та інших джерел”, наголосив Данілов.

Зазначимо, що інформацію про втечу окупантів оприлюднив Генеральний штаб ЗСУ.

Оновлено на 19:53

Генштаб повідомив, що окупанти і досі тимчасово знаходяться у Новій Каховці.

“Інформація про начебто відхід противника з даного населеного пункту була оприлюднена внаслідок некоректного використання наявних даних. Однак, ми неодмінно звільнимо і Нову Каховку”, запевнили у командуванні.

Авіація Сил оборони за добу завдала 11 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів. Про це увечері 23 березня повідомив Генштаб ЗСУ.

Водночас противник протягом доби завдав два авіаційних та два ракетних ударів, а також здійснив 18 обстрілів з реактивних систем залпового вогню.

У командуванні повідомили, що на Бахмутському напрямку ворог не полишає спроб захопити місто Бахмут, де тривають постійні позиційні бої. В той же час наші захисники відбили атаки противника.