Данілов прокоментував можливість отримання ядерної зброї

Головна Сторінка » Данілов прокоментував можливість отримання ядерної зброї

Україна не зможе виробляти ядерну зброю в майбутньому.

Однак може отримати її в інший спосіб. Про це секретар РНБО Олексій Данілов сказав в етері телемарафону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Резніков висловився про ядерну зброю

“Що стосується арсеналу, який був у нас вилучений, давайте будемо реалістами навряд чи це взагалі можливо. І не тільки з якихось політичних питань, а й із технологічних”, сказав він.

Секретар РНБО зауважив, що сьогодні є країни, які самі не володіють ядерною зброєю. Проте їм її надають “на запрошення” країни-члени Альянсу.

“Чи буде це працювати в нашому випадку я зараз вам сказати не можу, тому що це складна, відповідальна і важка робота”, додав Данілов.

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький сказав, що Польща хоче приєднатися до програми ядерного обміну серед країн НАТО через наміри РФ розмістити тактичну ядерну зброю у Білорусі. Остаточне рішення буде залежати від американських, натовських партнерів.

Nuclear Sharing це програма НАТО, що є частиною політики Альянсу в галузі ядерного стримування. У рамках цієї програми одні країни НАТО надають ядерні боєголовки іншим державам, які не володіють власною ядерною зброєю. З листопада 2009 року в рамках програми Nuclear Sharing американська ядерна зброя перебуває в Бельгії, Німеччині, Італії, Нідерландах і Туреччині.