fbpx

Данілов різко відреагував на заяву Борреля про “великий російський народ”

Головна Сторінка » Данілов різко відреагував на заяву Борреля про “великий російський народ”

Високий представник ЄС із питань зовнішньої політики та політики безпеки Жозеп Боррель вважає, що поразка Росії у війні проти України не призведе до її зникнення.

Крім того, європейський дипломат назвав Росію “великим народом”, який “також страждає від війни”.

“Росія не зникне. Росія великий народ. Ми нічого не маємо проти росіян. Вони також страждають від цієї війни. Вони страждають. Вони втрачають життя. І вони втрачають економічні можливості. Вони втрачають добробут. І Росія залишиться після закінчення війни”, заявив Боррель.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Піднімаються старі консерви” ‒ Данілов назвав плани Кремля

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов різко відреагував на таку заяву.

За його словами, така позиція глави європейської дипломатії щодо росіян це знак для агресора продовжувати війну проти України та стимул для злочинів. Про це він написав у Twitter.

“На жаль, позиція шанованого європолітика, що “Росія великий народ” це запрошення продовжувати вбивства. Путін уособлення цього народу, поки повстання не доведе зворотного, росіяни несуть відповідальність за війну. Такі сигнали прояв слабкості, стимул для злочинів”, зазначив Данілов.

В України немає часу думати над майбутнім РФ, адже українці намагаються вижити.

Розмови у світі про те, що буде після поразки Росії, інформаційно йдуть на користь Україні. Про це під час пресконференції “Лютий. Рік незламності” заявив президент Володимир Зеленський.

Президент також підкреслив, що йому все одно, що буде з Росією після війни.

Generated by Feedzy