fbpx

Данілов: Світу треба готуватися до розпаду Росії

Головна Сторінка » Данілов: Світу треба готуватися до розпаду Росії

Світові треба готуватися до розпаду Росії.

Він відбуватиметься незалежно від їхнього бажання, сказав секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов в ефірі національного телемарафону, передає Gazeta.ua.

Данілов розкритикував позицію деяких європейських інституцій щодо ставлення до війни в Україні і до Росії. Назвавши ганебною ситуацію, коли російська делегація бере участь у засіданні ПА ОБСЄ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Данілов різко відреагував на заяву Борреля про “великий російський народ”

“Світу треба готуватися до розпаду Росії, який відбуватиметься незалежно від їх бажання. І саме цим питанням вони мають сьогодні перейматися”, вказав він.

Деякі діячі хочуть змусити українців піти на якісь компроміси. Але вони можуть у будь-який день опинитися у ситуації, в якій опинилася Україна 24 лютого 2022 року.

У Заходу поки немає остаточного рішення, що робити з Росією. Там не розуміють, чим має закінчитися війна.

Цього року Росія зосередиться на окупації більшої території у Донецькій та Луганській областях. Разом з тим Україна цілком реально може до літа звільнити Крим від загарбників. Про це розповів начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов.

Наступні кілька місяців будуть визначальними у війні України з Росією. А от ключовою битвою стане боротьба за Крим. Україна не буде в безпеці, поки російські військові перебувають на півострові, вважає колишній командувач військ США в Європі генерал Бен Годжес.

Generated by Feedzy