fbpx

Данілов відреагував на рішення Угорщини не заарештовувати Путіна

Головна Сторінка » Данілов відреагував на рішення Угорщини не заарештовувати Путіна

Для України не стало новиною те, що Угорщина проти арешту президента РФ Володимира Путіна.

Адже Путін узгоджував з Угорщиною й ставив до відома її прем’єра Віктора Орбана, як будуть відбуватися події в Україні. Про це сказав секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов в коментарі 24 Каналу.

Він звинуватив Угорщину в подвійних стандартах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У прем’єра Угорщини заявили, що не будуть арештовувати Путіна

“Якщо Угорщина вважає, що вона не є членом Римського статуту, то вона має звідти вийти й не робити подвійні стандарти. Тому що всі закони є однакові для всіх країн”, сказав секретар РНБО.

Або в міжнародній спільноті підписані документи, і тоді відносно всіх громадян, які перебувають під юрисдикцією цього суду, вони є абсолютно чемними й чинними, або у країни є вибіркова позиція, додав Данілов. Він закликав Угорщину пояснили свою вибіркову позицію.

За його словами, світ має позбуватися політики подвійних стандартів “адже тоді стане набагато легше”.

“Ніякої ескалації не буде. А те, що робить Путін тут, куди вже ще більше робити ескалацію”, підсумував секретар РНБО.

Міжнародний кримінальний суд в Гаазі видав ордери на арешт президента Росії Володимира Путіна та уповноваженої з прав дитини Марії Львової-Бєлової. Їх звинуватили у незаконному примусовому переміщенні українських дітей.

За словами речника Міжнародного кримінального суду Фаді Ель-Абдалла, 123 країни визнають легітимність Міжнародного кримінального суду.

Угорщина не планує заарештовувати Путіна, якщо він до них приїде. Мовляв, Римський статут не був інтегрований в угорську правову систему.

Generated by Feedzy