fbpx

Данілов зробив важливу заяву щодо наступу окупантів на річницю вторгнення

Головна Сторінка » Данілов зробив важливу заяву щодо наступу окупантів на річницю вторгнення

Російські війська можуть здійснити повторний наступ на Україну в день річниці свого вторгнення, 24 лютого.

Ворог готується до нового наступу. Про це в інтерв’ю “Радіо NV” заявив секретар Ради нацбезпеки та борони Олексій Данілов.

“Вони готуються до 24 лютого. Підходить річниця цих подій, які у них відбулися. Звітувати особливо немає про що, бо крім того, що терористи захопили Запорізьку атомну станцію, є територія, яка поки що знаходиться під окупацією (але ми обов’язково її звільнимо), немає жодних таких звітів, які вони свого часу собі намалювали”, сказав Данілов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На яких східних напрямках окупанти намагаються “продавити” оборону ЗСУ: генерал відповів

Секретар РНБО запевнив, що Україна готова до будь-якого розвитку подій.

“Розуміємо, що відбувається у ворога, його стан. Я би не говорив на сьогодні, що ми можемо абсолютно розслабитись і перемога вже лежить у нашій кишені. Нам треба буде ще дуже багато працювати, працювати, працювати для того, аби ми звільнили всю нашу рідну землю від цих терористів, які на неї вдерлися, починаючи з 2014 року”, додав Данілов.

Російське командування хоче якнайшвидше почати новий масштабний наступ, щоб встигнути до надходження важкої західної техніки до України.

Водночас деякі російські пропагандисти скептично ставляться до здатності Росії почати успішний наступ наприкінці лютого. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Російські загарбники хочуть перерізати шляхи постачання Бахмута Донецької області. Водночас вони зазнали поразки біля Вугледара та на Запорізькому напрямку. Росіяни також намагаються перехопити ініціативу на схід від Куп’янська.

Generated by Feedzy