fbpx

Дантес “пройшовся” по артистах, які виїхали за кордон

Головна Сторінка » Дантес “пройшовся” по артистах, які виїхали за кордон

Український виконавець Володимир Дантес висловився щодо зірок, які виїхали за кордон та не поспішають повертатися.

Співак вважає, що такою поведінкою вони лише підставляють тих, хто їде до Європи чи Америки з благодійними цілями. Про це він сказав у програмі “Грунт” на YouTube.

Дантес підкреслив, що на заходи на підтримку України знаменитості виїжджають законно через Міністерство культури та інформаційної політики.

“Усі подають запити, показують, де виступатимуть, і якщо все ок виїжджають. Однак, на жаль, не всі повертаються”, каже співак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кацуріна показала смішну переписку Дантеса з її сином

За його словами, через таку поведінку артистів, отримати такий дозвіл стає дедалі важче.

“Я ніяк не хочу наступати на вашу безпеку. Якщо ви вважаєте, що ви у небезпеці, і ви це робите заради родин. Але тим самим ви підставляєте всіх тих, хто виїжджає за кордон, щоб зробити щось для країни. Тому що з кожною людиною, яка не повернулася, все важче і важче кожному з нас виїжджати і щось робити”, емоційно заявив Дантес.

Також він зізнався, що збирати гроші за кордоном йому легше морально. До того ж такі благодійні заходи чудова нагода вкотре нагадати про війну тим, хто насолоджується життям в іншій країні.

“Мені дуже важко збирати гроші з українців в Україні. Мені легше збирати там бабки та привозити їх сюди, і нагадувати людям, які там: “Алло, війна не закінчилася”. Тому що це дуже швидко забувається”, пояснив артист.

17 січня українська співачка Надя Дорофєєва та співак і ведучий Володимир Дантес офіційно розлучилися.

Про це шоумен розповів на YouTube-каналі гумористів команди ВКВ, відповідаючи на запитання, чи спілкується він з Дорофєєвою після розриву.

Надя Дорофєєва й Володимир Дантес приголомшили новиною про розлучення ще на початку березня 2022 року. Причиною розриву стосунків пара називала те, що вони більше не кохають одне одного.

Generated by Feedzy