fbpx

Дарують взуття і не тільки: Лілія Ребрик розкрила, які має традиції з чоловіком на річницю весілля

Головна Сторінка » Дарують взуття і не тільки: Лілія Ребрик розкрила, які має традиції з чоловіком на річницю весілля

Телеведуча Лілія Ребрик та її чоловік-хореограф Андрій Дикий мають романтичні традиції. Вони раніше домовилися, що на річницю весілля дарують один одному взуття. Але окрім цього вручають ще презенти.

23 грудня зіркове подружжя відзначило рожеве весілля. Цьогоріч Ребрик з коханим підготували подарунки в рожевих кольорах, як розповіла ведуча в інтерв’ю журналу “Теленеделя”.

“Ми завжди, крім взуття, даруємо щось, що відповідає назві весілля. На чавунне, наприклад, сковорідку та різне кухонне приладдя. На “жестяне” у нас був family look футболки з написом “Жесть”. А цього разу ми ще подарували один одному будинок мрії”, – зізналася вона.

Кілька років тому пара побудувала дачу за містом. Ребрик зазначила, що за час карантину вони настільки полюбили заміське життя, що вирішили придбати будинок під Києвом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Олена Кравець уперше зізналася про кризу в шлюбі: “Перевернуло наш уклад”

“Круто ж, коли люди мають спільні мрії, цілі та план на найближчі 5 років. Люди ніколи не повинні зупинятися, навіть коли їм здається, що в них уже все є, треба постійно підвищувати свою планку. Щоправда, сподіваюся, що ми заїдемо у свій будинок не за 5 років, а раніше. Хоча роботи дуже багато: є лише коробка, в якій треба все довести до пуття”, поділилася вона.

Ведуча й акторка Лілія Ребрик та її чоловік-танцюрист Андрій Дикий відзначають романтичний ювілей. Цьогоріч пара святкує 10-ту річницю весілля.

23 грудня зіркове подружжя поділилося ніжними фото. Вони постали в образі наречених перед об’єктивом фотографа Артура Верховецького.