fbpx

“Давайте не доводити, хто більше любить Україну” – Різник запропонував бюджет Львова віддати на ЗСУ

Головна Сторінка » “Давайте не доводити, хто більше любить Україну” – Різник запропонував бюджет Львова віддати на ЗСУ

Кілька тижнів у Львівській міській раді не вщухають скандали, адже приймають бюджет розвитку. Комісія фінансів та планування бюджету щоденно по кілька годин вислуховує всі побажання чиновників та депутатського корпусу. Однак порозуміння досі немає. Бо необхідно і борги віддати, і всі так звані “хотілки” закрити, а бюджет не гумовий, а всього лише понад 1,5 млрд грн, повідомляють “Українські новини”.

Відтак під час ефіру “Народного толк-шоу” на телеканалі “НТА” депутати наголосили, що Львів повинен віддати борги, перш ніж розпочинати нові масштабні проєкти. Депутат Львівської міської ради, голова комісії архітектури, містобудування та розвитку територій Олексій Різник зазначив, що важливо погасити усі борги, а це понад 300 млн грн, а решту віддати на потреби ЗСУ.

Голова фракції “Європейська солідарність” у Львівській міській раді Петро Адамик розповів, що депутатський корпус міськради дискутує про пріоритети у підходах до розвитку Львова, а також про відповідальність за свої слова та обіцянки перед виборцями, перед громадою Львова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зменшення зарплат, високі ціни, паливна криза: що змінилося за рік на економічному фронті

“Неприємно це казати, але якщо місто не вертатиме свої борги, то в майбутньому з ним матимуть справу лише аферисти. Борги Львова перед підрядниками офіційно перевищують 300 млн грн. Хоча насправді вони значно більші”, – запевнив Адамик.

Він також додав, що виконавча влада Львова запевняла, що низку проєктів реалізовуватимуть коштом держави, спонсорів, міжнародних донорів чи завдяки кредитам. Проте обіцянки закінчилася нічим.

“Моя депутатська позиція полягає в тому, що перш ніж розпочинати нові масштабні проєкти, Львів має віддати борги підприємцям за ті роботи, які вони виконали у попередні роки. Місто зобов’язане врятувати підприємства, які ще не збанкрутували, оскільки це питання його партнерської репутації”, – сказав Адамик.

Олексій Різник наголосив, що його бачення щодо бюджету кардинально змінилось.

“Якщо раніше хотілось зробити якомога більше, то зараз розумію, що задовільнити усіх неможливо. Зробити так, щоб ніхто не ображався неможливо, адже війна вносить свої корективи. Підтримую позицію Петра Михайловича (Адамика Gazeta.ua) щодо погашення боргів. Пропоную погасити борги, а усе решта віддати на Збройні сили України. Тоді ніхто не буде ображатися, й усі будуть розуміти, що ми підтримуємо ЗСУ. Давайте не доводити, хто більше любить Україну”, – сказав Різник.

Якщо пропозиція Різника буде реалізована, то в бюджет України для Збройних сил України потрапить понад 1 млрд грн від міста Львова.

Generated by Feedzy