fbpx

“Давно б завершилася” – посол Росії назвав “причину” затягування “спецоперації”

Головна Сторінка » “Давно б завершилася” – посол Росії назвав “причину” затягування “спецоперації”

Посол Росії в Аргентині Дмитро Феоктістов заявив, що так звану спецоперацію в Україні не вдається завершити нібито через постачання Києву озброєння.

Така заява російського дипломата є дезінформацією. Про це попередив Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки й оборони (РНБО) в Telegram 21 лютого.

“Без накачування України зброєю, “СВО” давно б завершилася. Сума військової допомоги Україні вже досягла щонайменше $50 мільярди. Постачання не сприяють врегулюванню конфлікту, а лише додатково його розпалюють”, сказав Феоктістов.

Не припиняють маніпулювати на темі допомоги Вашингтона і російські пропагандисти.

“Сполучені Штати Америки повинні припинити витрачати мільярди доларів на підтримку київської влади. Натомість необхідно домогтися негайного врегулювання ситуації в Україні. … Фінансування Вашингтоном київської влади лише затягує конфлікт, через це щодня вбивають все більше людей”, написали “журналісти”, цитуючи експрезидента США Дональда Трампа.

У РНБО наголосили, що це маніпуляція.

Тим часом в посольстві РФ у Швеції висловилися про вибухи на газопроводах Північний потік, назвавши це “диверсією”.

“Минуло майже п’ять місяців з часу здійснення диверсій на газопроводах. … Складно сприймати відсутність будь-якої реакції офіційного Стокгольма інакше як спробу приховати інформацію про можливих замовників та виконавців диверсії”, заявили в російській дипустанові.

І ця заява є маніпулятивною, підкреслили в РНБО.

Доповнюється…

Generated by Feedzy