Де взяти кредит на ремонт квартири або на будівництво будинку у 2024 році

Головна Сторінка » Де взяти кредит на ремонт квартири або на будівництво будинку у 2024 році

Будівництво та ремонт житла – фінансово затратні процеси у всіх сенсах. Нерідко облаштування нової квартири з нуля обходиться власнику в 50-70% від суми купівлі нерухомості. Щоб не розтягувати все це на довгі роки, краще знайти додаткове джерело фінансування, наприклад, кредит під заставу нерухомості. Сьогодні, щоб отримати велику суму в кредит на хороших умовах, необхідно ретельно проаналізувати ринок і підібрати оптимальну пропозицію, виходячи зі своїх вимог і можливостей.

Чого варто уникати під час оформлення кредиту у 2024 році

Кредитний сектор в Україні у 2024 році хоч і залишається доволі стійким та різноспрямованим, все одно потребує ретельного аналізу при виборі кредитної пропозиції.

Більшість недоліків сучасних кредитів пов’язані з впровадженими інструментами захисту грошових коштів, зокрема, потенційної неплатоспроможності позичальника. Найрізноманітніші недоліки можемо побачити навіть при ознайомленні з пропозиціями, наприклад:

● Завищена реальна ставка;

● Плаваюча процентна ставка;

● Залежність суми позики від офіційного доходу;

● Цільове кредитування з контролем коштів;

● Додаткові комісії, штрафи, платежі за страховку;

● Високі комісії за прострочення платежу;

● Реальний ризик примусової вимоги дострокового погашення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мінімальну зарплату підвищать з 1 квітня

Найвигідніша позика на велику суму у 2024 році

Якщо Вам потрібна велика сума для ремонту і будівництва житла або комерційного приміщення, найкращий варіант – це кредит під заставу нерухомості в приватній фінансовій компанії.

Сфера приватного кредитування в Україні сьогодні дуже розвинена. Тут мова НЕ йде про МФО (мікрокредиторів), які видають 5-10 тис. грн на короткий термін під великі відсотки.

Кредит під заставу нерухомості від приватного інвестора передбачає взаємовигідні двосторонні відносини, коли позичальник гарантує свою платоспроможність завдяки заставі, натомість отримуючи пільгові умови і різні бонуси, наприклад:

● Лояльні вимоги до офіційних доходів і кредитної історії;

● Доступ до великої суми позики;

● Фіксовану ставку, нижчу, ніж у банку;

● Гнучкий графік погашення заборгованості;

● Можливість дострокового погашення без штрафу;

● Відсутність прихованих платежів і підводних каменів.

Кредит під заставу нерухомості для ремонту та будівництва

У Києві та багатьох містах України сьогодні можна оформити дуже вигідну позику під заставу нерухомості у фінансовій компанії “Кредит 112”. Незважаючи на складну економічну ситуацію, “Кредит 112” продовжує видавати кредити під заставу нерухомості з шансом схвалення 98-99%. У 2024 році пропозиція “Кредит 112” має такий вигляд:

● Усі види нерухомості – квартира, будинок, земля, комерційне приміщення;

● Велика сума – до 30 000 000 грн;

● Низька фіксована ставка – всього 1,5% на місяць;

● Термін погашення – до 10 років.

Розмір позики відповідає 80% ринкової вартості заставної нерухомості. Оформити кредит і отримати гроші готівкою того ж дня можна на сайті “Кредит 112” та за телефоном +38-063-112-5-112.

Послуги надає КРЕДИТНА СПІЛКА “ЗАРАЗ” (код ЄДРПОУ 37716197). Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи КС № 943 від 01.12.2011. Код фінансової установи 14. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (розпорядження Нацкомфінпослуг від 06.04.2017 № 982, від 13.04.2017 № 1090).