Де завтра пройдуть дощі – оновлений прогноз

Головна Сторінка » Де завтра пройдуть дощі – оновлений прогноз

В Україні весь найближчий час буде тепло.

Завтра і до кінця тижня денна температура повітря становитиме +22…28°С, повідомила синоптикиня Наталка Діденко в Facebook.

“Дощі. Найближчим часом найбільша ймовірність – Закарпаття, прикарпатські області, місцями Волинь, Рівненщина, Сумщина, Чернігівщина, Харківщина. На решті території України 22 травня без істотних опадів. У західних областях очікується сильний вітер південно-східного походження, можливі пориви до 15-20 метрів за секунду. Загалом – помірний”, – написала вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україну йде перша спека

У Києві в середу буде тепла погода, максимально до +24…26°С.

“Дощі завтра малоймовірні, проте хмарність “хвоста” атмосферного фронту прикриватиме сонце, щоб не так напікало з незвички ще весняної. Перший якийсь відчутніший дощ пройде в столиці в п’ятницю”, – додала Діденко.

У другій половині року температура на Землі знизиться, на зміну погодному явищу Ель-Ніньо прийде Ла-Нінья. Погодне явище Ель-Ніньо закінчиться до червня.

Ель-Ніньйо – феномен різкого підвищення температури поверхневого шару води в екваторіальній частині Тихого океану, який означає сильну спеку, засухи та катастрофічні наводнення і опади у багатьох регіонах світу.

У роки Ла-Нінья, навпаки, формується потужний антициклон, у системі циркуляції якого на американський континент надходить холодне арктичне повітря. Так як Земля обертається навколо своєї осі, ці повітряні маси рухаються із заходу на схід, змінюючись на своєму шляху. Зрештою вони потрапляють до Атлантики та Європи.