Деградація заяв, які вже важко відрізнити від кремлівських. МЗС України відповіло прем’єру Грузії

Головна Сторінка » Деградація заяв, які вже важко відрізнити від кремлівських. МЗС України відповіло прем’єру Грузії

Міністерство закордонних справ України відреагувало на антиукраїнську заяву прем’єр-міністра Грузії Іраклія Кобахідзе, який напередодні назвав Україну “країною, що обвалилась”.

Коментар опублікував сайт МЗС.

“Для України є неприйнятними та обурливими висловлювання глави уряду Грузії щодо нашої держави, Революції Гідності, героїзму та боротьби українського народу за свободу та незалежність”, – заявили.

“Не Україна, яка захищається, а виключно Росія, яка віроломно напала на нашу землю, відповідальна за тисячі втрачених життів, руйнування українських міст і сіл. Показово, що в згаданій заяві грузинського посадовця слово “Росія” не пролунало жодного разу”, – сказали.

“Прикро спостерігати послідовну та постійну деградацію політичних заяв премʼєра Грузії, які останнім часом вже важко відрізнити від заяв російського керівництва”, – заявило міністерство.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президентка Грузії закликала провести референдум щодо закону про іноагентів

Російська Федерація має бути покарана за всі злочини, скоєні в Україні, Грузії та інших країнах протягом останніх десятиліть, сказали в МЗС.

Закликали грузинських політиків утриматись від подібних заяв на адресу нашої країни, які вчергове повторюють російські наративи, та використання України у внутрішньополітичній боротьбі у Грузії.

“Україна буде продовжувати підтримувати суверенітет і територіальну цілісність Грузії та прагнення грузинського народу до миру, свободи, зміцнення власної державності та звʼязків із іншими вільними країнами світу”, – заявило МЗС.

Раніше прокремлівський прем’єр Грузії Іраклій Кобахідзе провів “паралель” між Революцією Гідності і протестами в Грузії, назвавши Україну “країною, що обвалилася”. Заявив, що “ніхто у Грузії не дочекається Майдану”.