Декор до Дня закоханих: як створити особливу атмосферу вдома

Головна Сторінка » Декор до Дня закоханих: як створити особливу атмосферу вдома

Закохані пари готуються до Дня святого Валентина. Особливу святкову атмосферу можна створити завдяки декоративним прикрасам вдома.

Зверніть увагу на різні підвіски, романтичні вази із пляшок, підсвічники та декоративні вінки. Усе це легко зробити власноруч, не витрачаючи багато грошей.

Важливо мати гарячий клей, декоративні матеріали та акрилові фарби.

Вази з пляшок

Пляшки можна перефарбувати у різні відтінки, додати блискіток і декоративних стрічок. Контрастними кольорами додайте сердечка і надписи про кохання. У таку пляшку гарно поставити гілку або свічку.

Підсвічники

Підсвічники можуть слугувати не лише як окраса інтер’єру. Вони додадуть затишку і гармонії після заходу сонця під час вечері.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Романтичні вітання з Днем святого Валентина: вірші та листівки

Декоративний вінок

У тренді декоративні вінки у формі серця. Їх гарно вішати на двері чи стіну. Обирайте вінки з лози, штучних квітів або інших декоративних матеріалів.

День усіх закоханих – чудовий час, щоб провести його з людиною, яка дорога вашому серцю. В цей день хочеться романтики і особливого частування, щоб по-справжньому насолодитися їжею.

Щоб романтична вечеря стала незабутньою, розповімо, що приготувати. Перше правило вибрати страви, які ви вмієте готувати. Адже ніщо не псує романтичну вечерю, як невдалі експерименти у кулінарії.