Делегація Конгресу США у Києві зробила заяву щодо подальшої підтримки України

Головна Сторінка » Делегація Конгресу США у Києві зробила заяву щодо подальшої підтримки України

Члени делегації Палати представників Конгресу США у Києві запевнили, що США налаштовані далі підтримувати Україну.

Це головний сигнал їхнього візиту. Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”, цитуючи їхні заяви на брифінгу у межах візиту.

Республіканець Френч Гілл зазначив, що опитування в США свідчать, що американці не хочуть перемоги Володимира Путіна в Україні.

“Народ знає, що це погано не тільки для Європи, погано для народу України, суверенітету України, а й для світу. Ми не допустимо, щоб цю суверенну націю зруйнував російський ведмідь, який невпинно їсть, навіть коли він не голодний”, – сказав Гілл.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Раптового розгрому не буде, але деградація неминуча: NYT про шлях України без допомоги від США

Демократ Джейсон Крау зазначив, що мета їхнього приїзду – надіслати сигнал, що США підтримують Україну.

“Ми підтримуємо Україну не тільки тому, що розуміємо, що захист свободи і демократії в усьому світі є американською цінністю, а ми підтримуємо Україну, тому що це також в інтересах Америки. З менше ніж 5% нашого річного оборонного бюджету ми допомогли Україні забезпечити стабільну і процвітаючу Європу. Ми допомогли Україні знищити понад половину російської армії. Ми допомогли Україні захистити наших союзників у НАТО”, – наголосив він.

“Інвестиції та підтримка американським народом у цій боротьбі, у цих зусиллях – це те, що ми з гордістю зробили, і я сподіваюся, що ми продовжимо це робити”, – заявила демократка Ебігейл Спанбергер.

Двопартійна делегація Конгресу прибула до Києва вдень 9 лютого.

Загалом у її складі – п’ять осіб, більшість з них – члени комітету з розвідки.

8 лютого Сенат США зробив крок до ухвалення пакета з допомогою Україні, Ізраїлю і Тайваню. Законопроєкт передбачає $61 млрд для України на підтримку її зусиль з протистояння агресії РФ.