fbpx

Демонстрували оголені сідниці й розкуто вигиналися – що показували цього “нюдсочетверга”

Головна Сторінка » Демонстрували оголені сідниці й розкуто вигиналися – що показували цього “нюдсочетверга”

Щотижня користувачі Twitter діляться сміливими фото з особистого архіву. Використовують у підписі хештег #нюдсочетверг.

Більшість користувачок, які вирішили опублікувати відверті фото й підтримати пікантну традицію, вразили еротичними вигинами. Деякі спокусливо оголяли інтимні частини тіла.

Gazeta.ua зібрала найгарячіші знімки, які публікували користувачі мережі цього тижня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оголений Ектор Хіменес-Браво в ліжку з двома жінками поміркував про інтим

Нюдсочетвер – флешмоб, у якому користувачі Twitter публікують фото в стилі ню під хештегом #нюдсочетверг і збирають коментарі. Роблять це з різною метою: щоб прийняти власне тіло, привернути увагу до політичної події чи задля самовираження.

До появи нюдсочетвергів вже існували позначення для “оголених” днів тижня. Періодично в англомовному Twitter намагалися влаштувати національний день нюдсів. Цього дня кожен міг попросити нюдси й отримати їх в особисті повідомлення. Уперше таке провели 2012 року в мережі. Проблема була в тому, що таких днів нюдсів було приблизно 10, і проводили їх у різний час.

Уперше хештег #нюдсочетверг використав блогер Олексій наприкінці січня 2020 року. Але тоді йшлося не про публічні фото, а щоб надсилати в особисті. Навесні 2020-го флешмоб набув популярності.

Однією з причин став початок пандемії: на тлі цього агентство Khoros зафіксувало різкий стрибок популярності слів “нюдс” і “дікпік” (фотографія чоловічого статевого органа, що надсилають файлом на телефон або особистим повідомленням у соцмережах. – Gazeta.ua). У Twitter ці слова використовували частіше на 384%, ніж зазвичай.

Учасники нюдсочетверга не завжди повністю роздягаються. Найчастіше публікують фото в спідньому або в сарафані із приспущеною бретелькою, піднятою спідницею чи футболкою тощо.