fbpx

День Національної гвардії: теплі привітання захисникам

Головна Сторінка » День Національної гвардії: теплі привітання захисникам

В Україні 26 березня відзначають День Національної гвардії. Святом цей день було оголошено указом президента Петра Порошенка у 2015 році.

Нацгвардія України була окремою силовою структурою з 1991 по 2000 рік. Потім її розформували, а у 2014 році, після початку російської агресії проти України, знову відновили як військове формування на базі МВС України. Набір до Національної гвардії був добровільним. Gazeta.ua зібрала кращі привітання нацгвардійцям.

Привітання з Днем Національної гвардії у картинках

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Тиранія програє” Зеленський показав життєствердні фото українців

Привітання з Днем Національної гвардії України

З Днем Нацгвардії України! Бажаю вам міцного здоров’я, залізного терпіння і хороброго духу! Нехай всі ваші цілі і мрії будуть легко досяжні.

***

Вітаю нацгвардійців і дякую вам за службу! Нехай швидше настане мир в нашій країні, а у вашому житті настане спокій. Слава Україні!

***

Від душі бажаю гучних успіхів на службі, високих прагнень у своїй справі і непереможної мужності в твоєму серці. Нехай з такими героями, як ти, Нацгвардія гарантує своїй державі спокій, благополуччя і безпеку.

***

З Днем Національної гвардії України! Слова подяки висловлюю усім, хто зараз боронить нашу рідну землю від російських військ. Низький уклін усім ветеранам та вічна пам’ять військовослужбовцям, які віддали найдорожче – своє життя за встановлення миру і спокою на рідній землі.

В Україні формують “Гвардію наступу”. Починаючи з лютого близько 28 тис. українців подали заявки на вступ до “Гвардії наступу”. Станом на сьогодні практично усі підрозділи вже сформовані, розповів міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

Підготовка бійців нових бригад “Гвардії наступу” займе від двох до чотирьох місяців. Їх основними завданнями є бойова підготовка та підвищення професійного рівня.

Generated by Feedzy