День Сил спеціальних операцій ЗСУ: Зеленський показав кадри бойової роботи воїнів

Головна Сторінка » День Сил спеціальних операцій ЗСУ: Зеленський показав кадри бойової роботи воїнів

Сьогодні, 29 липня в Україні відзначають День Сил спеціальних операцій ЗСУ.

За звитягу, героїчне виконання службового обов’язку та самопожертву воїнам ССО подякував президент Володимир Зеленський. У Telegram він опублікував кадри бойової роботи українських Сил спеціальних операцій.

За словами президента, воїни ССО мають незламну волю, витримку, кмітливість, мужність та наполегливість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський показав свіжі фото воєнної України та її захисників

“Українські спецпризначенці. Ви виконуєте широкий спектр бойових завдань у найнебезпечніших і найскладніших умовах. Уміло протистоїте російському агресору, не маючи перешкод, які не змогли б подолати. Дякую всім вам за звитягу, героїчне виконання службового обов’язку та самопожертву! Слава Силам спеціальних операцій Збройних сил України!” ‒ наголосив Зеленський.

День Сил спеціальних операцій встановлений Указом президента від 26 липня 2016 року для “подальшого розвитку національних військових традицій, ураховуючи важливу роль Сил спеціальних операцій Збройних сил України у забезпеченні обороноздатності держави”.

Сили спеціальних операцій ЗСУ під Бахмутом успішно знищують російську артилерію та засоби радіоелектронної боротьби. Так, нещодавно завдяки аеророзвідникам одного з підрозділів ССО України було уражено комплекси РЕБ “Тірада” та “Леєр-2”.

Раніше показали роботу снайперів Сил спеціальних операцій на Донецькому напрямку. Вони влучними пострілами звільняють Україну від окупантів.