Дерев’янченко повернувся на ринг перемогою над американцем

Home Новини звідусіль Дерев’янченко повернувся на ринг перемогою над американцем

Український середньоваговик Сергій Дерев’янченко не зумів нокаутувати американського суперника Джошуа Конлі.

Українець почав бій агресивно, але Конлі не просто мінімізував шкоду й нейтралізував найсильніші сторони опонента, а й примудрився завдати розсічення в клінчі, пише vRINGe.com.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дерев’янченко повернеться на ринг 30 липня

У другому раунді у фаворита пройшла комбінація, а наступної 3-хвилинки вже Конлі відзначився аперкотом.

Бій перейшов у метушню на ближній дистанції, в якій американець почував себе впевненіше.

Дерев’янченко перехопив ініціативу в п’ятому раунді. Пройшли удари в корпус. Поступово перевага остаточно перейшла до лідера.

Рахунок суддів: 9892 та двічі 9991.

Derevyanchenko looking good https://t.co/MaQmoLQGVF

KoolMoeGee (@LAThaGawd) July 31, 2022

36-річний Сергій Дерев’янченко за свою кар’єру провів 18 боїв, з яких виграв 14.

Востаннє виходив на ринг торік у грудні, коли поступився Карлосу Адамесу.

Джошуа Конлі провів 22 бої, виграв 17 із них.