fbpx

Державний телеканал “Дом” взяв на роботу акторку, яка називає Крим “російським”

Головна Сторінка » Державний телеканал “Дом” взяв на роботу акторку, яка називає Крим “російським”

Державний телеканал “Дом” взяв на роботу акторку Ганну Кузіну, яка в Instagram називає Крим “російським” і знімається в російських телесеріалах.

Про це повідомив блогер Сергій Стерненко.

Будучи громадянкою України, Кузіна викладає фото з окупованого півсотрова і підписує їх “Crimea, Russia”, “Россия, Крым, город Симферополь”, розповів Стерненко.

Кузіну показують у ранкових випусках телешоу на “Дом”.

Акторка знялася у російському серіалі “Универ”, який транслюють на росканалі “ТНТ”.

“Спочатку Кузіна була лише гостею на телеканалі “Дом”, а тепер стала ведучою. Ми із вами, із наших кишень платимо Кузіній зарплатню”, – зауважив Стерненко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленських з Єрмаком розважав гурт з РФ

“Президент України Володимир Зеленський дуже часто говорив правильні слова про інформаційну безпеку. Про те, як ми маємо протистояти російській пропаганді. Але є дне “але”. Державні телеканали, які контролюються командою Зеленського сьогодні, якраз толерують ту саму пропаганду і тягають в ефіри “кримнашистів”, – каже блогер.

Також блогер нагадав, що державне підприємство “Мультимедійна платформа іномовлення України” (телеканали “Дом” і “UATV”) збирається виділили понад 12 млн грн на створення шоу “Про життя з Андрієм Пальчевським”. Пальчевський на кремлівському телеканалі “Россия 1” розповідав пропагандистці Ользі Скабеєвій про “воссоединение”.

Генеральною директоркою телеканалу є Юлія Островська.

Телеканал для тимчасово окупованих територій “Дом” розпочав мовлення 1 березня 2020 року. Торік у квітні перейшов в управління Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

На ДП “Мультимедійна платформа іномовлення України” виділяли 298 млн 400 тис. грн бюджетних коштів – на канал “Дом” і UATV загалом.

“Дом” попри критику продовжує транслювати комуністичну пропаганду і розповідає про “новости из Челябинска”.

У жовтні трансляція телеканалом радянської пропаганди вже викликала громадське обурення.

Восьмий рік триває агресія РФ проти України. 2014-го російський окупант захопив Крим. Також російська армія захопила райони Донецької та Луганської областей. Там діють російські окупаційні адміністрації.

З початку російської агресії на Донбасі загинули 4488 українських військових.