Деякі судна не підлягають відновленню: у ЗСУ розповіли про удари по російських кораблях

Головна Сторінка » Деякі судна не підлягають відновленню: у ЗСУ розповіли про удари по російських кораблях

Деякі російські судна, пошкоджені українськими ударами, вже не підлягають відновленню.

Йдеться, зокрема, про військовий десантний корабель “Мінськ”, який було успішно атаковано у Севастополі 13 вересня. Про це в ефірі національного телемарафону розповів речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук, передає Gazeta.ua.

За його словами, у відновленні цього корабля вже немає сенсу з фінансової точки зору.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ГУР підтвердили влучання в Керчі: у мережі пишуть про ураження новітнього носія “Калібрів”

“Корабель був достатньо старим, часто експлуатувався, був учасником так званого “сирійського експресу”. Відновлювати цю одиницю просто не мало сенсу. Я можу повірити у версію, що він буде розібраний на запчастини, якщо взагалі якісь залишились. Це типовий проект, такий корабель в них не один. Вони можуть використовувати деякі з нього елементи, враховуючи, що деякі з цих кораблів так само перебувають у ремонті”, – сказав Плетенчук.

Окрім того, фактично неможливо відновити уражений дизель-електричний підводний човен проекту “Варшавянка”.

Стосовно ж стану пошкодженого російського малого ракетного корабля “Аскольд” внаслідок ударів по Криму, то поки достеменної інформації немає.

“Зараз хтось не втримається і обов’язково зніме, тоді ми вже будемо мати повну картину. Можемо лише офіційно підтвердити, що його було уражено – безвідносно способу і учасників цього чудового заходу. Але, як ми бачимо з відео місцевих жителів, вони просто у захваті від видовищного феєрверку на заводі”, – додав Плетенчук.

У Росії офіційно підтвердили пошкодження корабля внаслідок ракетного удару по тимчасово окупованому Криму 4 листопада. Міноборони РФ заявило, що ЗСУ нібито випустили 15 ракет по суднобудівному заводу в Керчі.

Під вечір 4 листопада в анексованому Криму пролунали вибухи, у Керчі оголосили повітряну тривогу. Так званий глава Криму Сергій Аксьонов повідомив про роботу сил протиповітряної оборони над суднобудівним заводом у Керчі.