Disney натякнули на продовження “Піратів Карибського моря”

Головна Сторінка » Disney натякнули на продовження “Піратів Карибського моря”

Франшиза “‎Пірати Карибського моря”, схоже, отримує шанс на продовження.

Президент Disney Studios Motion Picture Production Шон Бейлі заявив, що компанія “‎з нетерпінням чекає на наступні етапи франшизи”, сказав він в інтерв’ю The New York Times.

“У нас є справді хороша, захоплююча історія, яка вшановує фільми, які вийшли раніше. Але ми також ще маємо, що сказати”, сказав він.

Але чи вийде продовження з Джонні Деппом?

Щодо ймовірного повернення Джека Спарроу у виконанні Деппа, Бейлі сказав, що наразі це не обговорюється.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Носить із собою костюм капітана Джека й витратив $5 млн на незвичайне бажання: цікаві факти про Джонні Деппа

Продюсер “Піратів Карибського моря” Джеррі Брукгаймер розповідав, що Disney розробила два сценарії й жоден не передбачав його участі.

Disney відвернулася від актора на тлі звинувачень його колишньої дружини Ембер Герд, яка заявила, що актор вчиняв фізичне та емоційне насильство над нею. Врешті-решт судовий процес завершився минулого літа гучною перемогою Деппа, і деякі шанувальники сподівалися на повернення актора до франшизи.

Депп своєю чергою у суді заявив, що не повернеться до Disney навіть за $300 млн.

Перша частина серії “Прокляття Чорної Перлини” вийшла у 2003 році, і після того, як вона зібрала $653 млн лише в США, в Disney вирішила відзняти одразу два продовження методом “бек-ту-бек” тобто вони вийшли з невеликою перервою в один рік. Загалом світ побачив п’ять частин “‎піратської пригоди” з Джонні Деппом, Орландо Блумом та Кірою Найтлі в головних ролях.

Загалом франшиза принесла The Walt Disney Company $4,5 млрд.