Діти мають вміти вигравати й програвати: тиждень спорту в новій школі Astor School

Головна Сторінка » Діти мають вміти вигравати й програвати: тиждень спорту в новій школі Astor School

В 2021 навчальному році мережа шкіл Astor School поповнилася трьома навчальними закладами. Початкова школа в Крюківщині, повна загальна у Межигір’ї та з 1 по 9 класи в Гатному. Діють школи в Білогородці та Ірпені.

За два тижні закінчується перша чверть у школі в селищі Гатне. Це 9-річна школа повного дня та дитячий садок. В навчальному закладі 5 разове харчування з можливістю індивідуального вибору меню Після уроків діти з вчителями виконують домашнє завдання, займаються в гуртках, яких тут близько двадцяти.

“У нашій школі близько 20 гуртків на які можуть записатись діти, – розповідає Ольга Левченко, адміністратор Astor School. – Спортивні: футбол, теквандо, бальні танці, сучасні танці. Вивчення німецької, фрацузької, іспанської мов. Робототехніка, “кідайті” (програмування для дітей), акторська майстерність, малювання, каліграфія, барабани лего та інші”.

Щотижня у школі відбуваються тематичні заходи. Останній був тижнем спорту.

“Щодня у дітей проходили спортивні змагання, естафети, – розповідає Марія Соколова, координаторка шкіл Astor School. – Учні змагалися між собою, класи між класами. По завершенню ігор буде нагородження всіх учасників. Дух змагань у нас присутній постійно, не лише спортивних, а й навчальних, тематичних, тощо. Нагороджуємо дітей наприкінці кожної чверті, за успіхи у навчанні. Нагороджуємо дітей з найвищим середнім балом, учнів які мають середній бал не нижче 10 та учнів, хто підняв свої результати хоча б на один бал, порівняно з минулою чвертю. Постійно мотивуємо дітей, аби покращували свої результати. Діти отримують цінні подарунки, і велосипеди і гіроборди”.

У спортивні залі проходить фінал тижня спорту змагання дітей з вчителями у грі в піонербол. До змагань могли долучитись усі бажаючі. У команді вчителів не вистачало гравців, тому діти підсили вчительську команду.

“Завершився тиждень спорту. Різноманітні змагання для учнів різних вікових груп, – каже Наталія Катана, вчителька фізкультури. – В молодших класах це естафети, а в старших піонербол та естафети. Зараз підбиваємо підсумки. Переможці вже відомі, але до нагородження учням не кажемо, хто переміг, особливо для малечі, аби був сюрприз. У нас будуть нагороджені всі”.

“У грі в піонербол перемогла учнівська команда. Команда учнів перемогла, але й в вчительській команді нагороджували найсильніших учасників, аби не опускали руки. Діти мають навчитись правильно перемагати та програвати”, – додає Наталія.