fbpx

“Діти проти, щоб я у 65 років женився”

Головна Сторінка » “Діти проти, щоб я у 65 років женився”

“Донька вийшла заміж у 16 років, розповідає в листі 48-річна Оксана з Черкаської області. Зять був старший на чотири роки. 2013-го Інна народила сина. Почалися негаразди й вони розлучилися. Поїхала до Умані, працювала в торгівлі. Зустріла старшого на вісім років чоловіка. Купили будинок у кредит. Живуть разом, але чоловік узаконювати стосунки не хоче. Почав її принижувати й виганяти, потім просить повернутися. Коли завагітніла, заставив зробити аборт. Донька терпить його поведінку заради сина, не хоче забирати малого назад у село. У нас є два паї. Планую їх продати, щоб купити Інні квартиру в Умані. Моєму сину 31 рік, але життя не складається. Мав безліч жінок, але всі не ті. Ми не проти, щоб привів невістку з дітьми. Вони повиростають і порозходяться, а син з коханою далі житимуть у парі. Але хочу, щоб і він став батьком”.

Вкладає в конверт фото сина й доньки. Вони русяві, кучеряві. У чоловіка карі очі й високе чоло. Жінка носить сережки у формі рибок. Листи коментує київський біоенергетик Миро­слав Олійник.

 Паї продасте на початку року. З придбанням квартири не поспішайте. Дочекайтеся, доки донька розірве цивільний шлюб. Тоді так званий зять не зможе судитися за придбане під час стосунків житло. На внука чекає велике майбутнє. Йому легко даватимуться математика й англійська. Шукайте для нього сильнішу школу. Син одружиться наступного року. Знайде пару серед ровесниць. Невісткою будете задоволені. Першою в них народиться дівчинка.

“Доньку виховала сама, пише в листі львів’янка Іванна, 37 років. Чоловік, від якого завагітніла, мав іншу сім’ю. Піти від дружини не наважився. Грошима допомагав брат, доки не сів у тюрму. Надсилала йому все, що заробляла. А коли вийшов на свободу, вигнав мене з донькою з дому. Ми виросли з вітчимом. Він обох нас бив і після смерті матері виставив на вулицю. Квартиру успадкували від баби. За законом, вона належить нам обом. Але на поріг не пускає, погрожує. Привів туди жінку з трьома дітьми та приписав усіх без дозволу”.

Біоенергетик запалює свічку. Обводить нею навколо фото жінки у плетеному шарфі. Вона має родимку над губою й нарощені вії.

 Повернутися в колишнє житло поки що не вдасться. Доведеться розраховувати на власні сили, поєднувати дві роботи та знімати кімнату. Не шукайте легкого способу розбагатіти. Друзі брата спробують втягнути вас у неприємності. За квартиру баби судитиметеся. Але це не єдиний спадок, що дістанеться від родичів. За кілька років отримаєте житло від тітки по батьковій лінії.

“Сина побила невістка, бо прийшов додому п’яний, розповідає 59-річна Інна Петрівна. Вона не вперше піднімає на Олексія руку. Пробувала з нею говорити, але толку мало. На розмови не піддається. Дверима грюкає, нікого чути не хоче. Дітей у них немає, хоч уже 10 років у шлюбі. Син планував одружуватися з іншою жінкою, але та в останній момент передумала. Шкодую, що не застерегла його від весілля з Наташею. Не знаю, як довго вони протягнуть разом. Невістка сидить на його шиї. Ніде не працює, по дому нічого не робить”.

 У невістки важкий характер. Зривається на чоловікові, бо звинувачує його в тому, що досі бездітні. Щоб стати батьками, треба обстежитися обом. Брат давно забув про наречену, яка покинула його за день до весілля. І ви не нагадуйте. Дружину любить, тому все пробачає. Але таке насильство рано чи пізно призведе до поганих наслідків, якщо обоє не навчаться керувати емоціями.

“Хочу продати свині та корови, збути землю й хату в селі, щоб допомогти доньці купити квартиру, пише 65-річний Олексій Тарасович із Київської області. Вона має трохи грошей, а я з пенсії нічого відкласти не можу. У травні поїхав до дружини на кладовище. Познайомився з жінкою із сусіднього району. Зустрічалися. Тепер кличе до себе жити. Планую зробити їй пропозицію. Діти проти, щоб я у 65 років женився. Чого це я повинен їх слухати? Мене хтось питав, коли заміж виходив? Я вдівець, Катерина розлучилася 12 років тому. Сини й доньки повиростали. Хочемо пожити для себе”.

Надсилає фото з на 10 років молодшою жінкою. Обоє сидять на літній терасі в кафе. На столику кава та солодкі трубочки. Біоенергетик проводить по знімку долонею, заплющує очі.

 Знайшли споріднену душу. Ця жінка буде поруч, що не сталося б. Не відпускайте такий скарб, якщо не хочете доживати віку на самоті. Діти з вашим вибором змиряться. Квартиру для доньки купите восени. Але не віддавайте все до копійки. Вам теж знадобляться гроші. Виберете хороший автомобіль. Здійсните мрію почнете мандрувати Україною.