Діятимуть обмеження: в Укренерго повідомили про значний дефіцит електрики

Головна Сторінка » Діятимуть обмеження: в Укренерго повідомили про значний дефіцит електрики

Більшу частину доби 13 травня в Україні фіксують дефіцит електроенергії.

Тому із 17:00 до 24:00 діятимуть обмеження споживання для промисловості. Про це повідомила пресслужба Укренерго.

Сьогодні також запланований рекордний обсяг імпорту з п’яти країн Європи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міненерго повідомило про проблеми в енергосистемі

“Станом на 9:10 споживання зросло на 6,7% у порівнянні з тим же часом в попередній робочій день. В енергосистемі більшу частину доби зберігається суттєвий дефіцит електроенергії. Причина – масштабні пошкодження українських електростанцій, через які вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до атаки. Диспетчерський центр Укренерго прогнозує застосування графіків обмеження потужності для промислових споживачів з 17:00 до 24:00. Обмеження споживання – це необхідний захід для збереження стабільності енергосистеми після вже п’ятої в цьому році прицільної ракетної атаки ворога по електростанціях”, – йдеться у повідомленні.

В Укренерго також зазначили, що на ранок було знеструмлено 412 населених пунктів. У тому числі через бойові дії були нові знеструмлення у Донецькій, Харківській та Херсонській областях. З технічних причин світло відключали в Сумській області.

У неділю, 12 травня, на запит України здійснювалося аварійне постачання електроенергії з Польщі, Румунії та Словаччини.

Минулої доби потреби споживачів покривалися власною генерацією, комерційним імпортом та аварійною допомогою з енергосистем Польщі, Румунії та Словаччини.