fbpx

Для перетину кордону запустили систему “єЧерга”: Шмигаль назвав переваги

Головна Сторінка » Для перетину кордону запустили систему “єЧерга”: Шмигаль назвав переваги

Україна стає ближчою до Європейського Союзу логістично.

Зокрема, на 16 пунктах пропуску в західному напрямку уряд запустив електронну систему “єЧерга”. Після реєстрації через застосунок користувач отримає повідомлення про свій статус у черзі, її просування, час заїзду до пункту пропуску. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Він перерахував переваги “єЧерги” для українців: простий алгоритм дій, мінімум зусиль з боку користувача, колосальна економія часу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які документи потрібно мати із собою при виїзді за кордон на авто: у МВС нагадали

“Переваги для бізнесу: зменшення збитків через простій, оптимізація бізнес-процесів, прозорість та однакові правила для всіх”, зазначив він.

За його словами, “єЧерга” стане універсальною системою для всіх видів транспорту.

“З наступного тижня нею зможуть користуватися водії вантажівок, з липня водії автобусів, з серпня власники легкових авто. Наша мета зробити перетин кордону максимально швидким та зручним”, наголосив Шмигаль.

Від початку повномасштабної війни й до кінця 2022 року 96 442 чоловіки призовного віку отримали дозвіл на виїзд за кордон.

Однак 30 068 чоловіків не скористалися наданим дозволом. Про це йдеться в попередньому звіті Тимчасової слідчої комісії Ради.

Комісія зазначає, що навіть за наявності дозволу на виїзд 3 178 чоловіків не змогли підтвердити мети свого виїзду. Відтак їх не випустили з України.

Generated by Feedzy