fbpx

Для “вагнерівців” Пригожин ‒ “цар і бог” ‒ у ЗСУ розповіли про розкол в армії РФ

Головна Сторінка » Для “вагнерівців” Пригожин ‒ “цар і бог” ‒ у ЗСУ розповіли про розкол в армії РФ

Серед російських військових нині спостерігається розкол, спричинений недостатнім досвідом командування.

Сприяє цьому і відсутність злагодження, оскільки, наприклад, “вагнерівці” та кадировці підкоряються своїм ватажкам. Про це в ефірі національного телемарафону розповів речник Східного угруповання військ Сергій Череватий, передає Gazeta.ua.

“Нашому командуванню протистоять ті, хто не має жодного бойового досвіду, або мають досвід у Сирії, де вони безкарно знищували з повітря цілі”, ‒ зазначив Череватий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знищені наближені до Пригожина командири ‒ ЗСУ “мінуснули” командний пункт “вагнерівців”

За його словами, у “вагнерівців” їхній власник Євген Пригожин ‒ “цар і бог”, для них інші керівники на полі бою нічого не означають.

“Теж саме у кадировців, або навіть більше. Самі керівники піхотні, наприклад, бачать що вони не є головною силою, тому не завжди можуть проявити себе і не завжди мають якісний відмобілізований особовий склад. Все це в комплексі породжує системні кризи, які приводять до втрат, які просто немислимі в 21-му столітті для армії, яка хоче називати себе не те що “другою” в світі, а хоча б сучасними збройними силами”, ‒ розповів Череватий.

Російську еліту налякали заклики засновника приватної військової компанії “Вагнер” Євгена Пригожина про повернення до “сталінських репресій”. Заможні росіяни побоюються арештів та “чисток”, пише Bloomberg.

Спочатку армію, якою керує олігарх і соратник російського диктатора Володимира Путіна Євген Пригожин, та військо голови Чечні Рамзана Кадирова створювали для придушення потенційних повстань у Російській Федерації. Однак Кремль знайшов їм застосування й під час війни проти України, заявив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Черняк.

Generated by Feedzy