fbpx

“До 24 лютого партнери зроблять певні оголошення” ‒ Резніков заінтригував новинами про ППО для України

Головна Сторінка » “До 24 лютого партнери зроблять певні оголошення” ‒ Резніков заінтригував новинами про ППО для України

Західні партнери пообіцяли збільшити кількість систем протиповітряної оборони для України, що значно посилить захист неба.

Про те, які саме це будуть системи, лідери країн оголосять самостійно. Про це в інтерв’ю виданню “Бабель” розповів міністр оборони України Олексій Резніков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ми дотягнемось” ‒ Резніков повідомив оптимістичні новини щодо далекобійних ракет

“Партнери взяли зобовʼязання щодо збільшення кількості систем ППО ‒ тих, які вже є, але їх буде більше разом із ракетами. З поваги до партнерів я не називаю, яких саме, бо вони хочуть самі розказати. Я можу сказати, що це суттєво підвищить рівень захисту нашого неба”, ‒ наголосив Резніков.

За його словами, на переговорах також йшлося про системи, яких поки немає в Україні, але українці на них навчаються. Нині щодо них “фіналізуються технічні рішення”.

“Можливо, до 24 лютого партнери зроблять певні оголошення”, ‒ додав Резніков.

Країни колективного Заходу готові передати Україні бойові літаки. Це питання одного-двох місяців, вважає міністр оборони України Олексій Резніков.

Сполучені Штати Америки вітатимуть рішення інших країн передати Україні винищувачі. У США вважають суверенним правом кожної держави приймати рішення щодо поставок Києву літаків МіГ-29 або інших бойових машин, заявив під час брифінгу в Вашингтоні координатор Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі.

Generated by Feedzy