До білоруського кордону з Латвією зносять людей без ознак життя

Головна Сторінка » До білоруського кордону з Латвією зносять людей без ознак життя

Прикордонники Латвії повідомили, що мігранти з боку Білорусі, принесли до паркану імпровізовані носилки з двома людьми “без видимих ознак життя”.

Попри холоди спроби мігрантів потрапити до Латвії через Білорусь лише активізуються, пише Delfi.

“Під час спостереження за кордоном прикордонники помітили групу мігрантів з білоруського боку, яка принесла до паркану нерухому людину. Згодом принесли ще одну особу без видимих ознак життя та залишили її поруч. За даною групою спостерігають, ситуація відстежується”, – повідомили у Прикордонній службі 27 жовтня.

Після цього повідомлення, оприлюдненого близько 18:00 у п’ятницю, оновлень ще не публікували.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Білорусі готують провокацію, щоб звинуватити Україну – ЦНС

Прикордонники зазначили, що раніше викликали медиків для надання допомоги мігрантам вже на території Латвії. Ті були дуже виснажені й замерзлі.

Водночас у відомстві наголосили, що пересування у безпосередній близькості до кордону і залишення без допомоги людину у загрозливому для життя передбачає кримінальну відповідальність.

На кордоні Польщі з Білоруссю нелегальні мігранти закидають прикордонників камінням та знищують машини.

За 2021 рік польські прикордонники зафіксували майже 40 тис. спроб нелегального перетину польсько-білоруського кордону. Майже всі вони сталися у другій половині року.

Найбільший наплив мігрантів спостерігався у жовтні – понад 17 500, та листопаді – близько 9000. Грудень, вочевидь через настання холодів та всі заходи Польщі і Євросоюзу, став місяцем з найменшою кількістю таких спроб – близько 1700.

У логістичному центрі в Брузгах, куди переселили мігрантів з настанням холодів, зараз проживає близько пів тисячі людей.