До восьми років в’язниці: ТЦК зробив важливе оголошення

Головна Сторінка » До восьми років в’язниці: ТЦК зробив важливе оголошення

За поширення інформації у соціальних мережах інтернет, спільнотах месенджерів щодо пересування співробітників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки передбачена кримінальна відповідальність до восьми років позбавлення волі.

Про це повідомив Хмельницький обласний ТЦК та СП.

“До уваги громадськості, ЗМІ, коментаторів, блогерів та експертів. Поширення інформації у соціальних мережах інтернет, спільнотах месенджерів, щодо місця перебування, пересування військовослужбовців ТЦК Хмельницької області під час виконання ними заходів оповіщення військовозобов’язаних громадян – призводить до розкриття форм та методів виконання завдання з призову на військову службу для захисту України, а також призводять до підриву авторитету Збройних сил України у суспільстві”, – повідомили.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Латвія передасть нову допомогу українським захисникам

Крім того, такі діяння містять ознаки складу злочину, передбаченого статтею 114-1 Кримінального кодексу (перешкоджання законній діяльності Збройних сил України та інших військових формувань в особливий період), сказали у ТЦК.

Такі діяння виражаються у втручанні в цю діяльність, створенні перешкод, перепон, спрямованих на недопущення, припинення чи заборону проведення окремих дій підрозділами ЗСУ та іншими військовими формуваннями, прийняття тактичних чи стратегічних рішень керівництвом чи особовим складом зазначених підрозділів задля ускладнення або унеможливлення здійснення законної діяльності ЗСУ та іншими військовими формуваннями або істотному зниженні її ефективності, за що передбачена відповідальність у виді позбавлення волі від п’яти до восьми років, нагадали.

11 квітня Верховна Рада ухвалила в цілому урядовий законопроєкт про мобілізацію. 16 квітня президент Володимир Зеленський підписав закон.

В Україні діють воєнний стан і загальна мобілізація військовозобов’язаних.