До закону про мобілізацію нардепи внесли понад 4 тис. правок. Коли буде розгляд

Головна Сторінка » До закону про мобілізацію нардепи внесли понад 4 тис. правок. Коли буде розгляд

Народні депутати подали до другого читання законопроєкт “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку” вже понад 4 тис. правок.

Про це повідомив секретар Комітету питань національної безпеки, оборони і розвідки Роман Костенко, пише “Укрінформ”.

“У електронному режимі до документа подали 3776 правок. Також вручну було подано ще понад 500 правок. До кінця тижня їх вноситимуть до порівняльної таблиці до законопроєкту”, – сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський сказав, що буде у разі несхвалення допомоги від США

Водночас парламентар Олексій Гончаренко написав, що, попередньо, друге голосування за документ, щоб ухвалити його в цілому, може відбутися 6 березня.

Вчора писали про понад 2,5 тис. правок. Припускали, що оборонний комітет розпочне напрацьовувати законопроєкт до голосування в другому читанні вже наступного тижня.

Раніше ЗМІ опублікували коментар нардепа від “Слуга народу” Єгора Чернєва, який заявив про понад 1300 правок до законопроєкту.

26 грудня Кабінет міністрів вніс до Верховної Ради законопроєкт “Про удосконалення окремих питань мобілізації, військового обліку та проходження військової служби”. 11 січня уряд відкликав з парламенту законопроєкт про мобілізацію.

30 січня Кабмін затвердив оновлену версію законопроєкту про мобілізацію і передав її до парламенту.

7 лютого Верховна Рада ухвалила законопроєкт у першому читанні.