До закону про мобілізацію подали понад 1300 правок. Скільки їх тепер розглядатимуть

Головна Сторінка » До закону про мобілізацію подали понад 1300 правок. Скільки їх тепер розглядатимуть

До урядового законопроєкту про мобілізацію подали понад 1300 правок.

Його розгляд парламентом цього тижня імовірно не відбудеться. Про це з посиланням на народних депутатів повідомили “Суспільне”.

За словами депутатки від “Європейська солідарність” Ірини Фріз, 21 лютого завершиться реєстрація правок, після цього їх ще мають розглянути у комітеті.

“Понад тисячу правок – це певний час. Секретаріат просто не в змозі буде звести цю велику (порівняльну. – Gazeta.ua) таблицю навіть за один день, можливо, спробують. Тоді розгляд може розпочатися 23 чи 24 лютого, але скоріш за все це буде починаючи з 26 лютого. Але допоки не буде готова ця таблиця, говорити про те, яка кількість правок, скільки потрібно часу, щоб їх розглянути – 100% комітет не буде гальмувати цей процес”, – сказала.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Вітаю усіх ухилянтів країни” – Дикий жорстко розкритикував урядовий законопроєкт про мобілізацію

Ще один член Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, нардеп від “Слуга народу” Єгор Чернєв припустив, що на розгляд правок в комітеті знадобиться тиждень.

“Завтра закінчується день подачі правок. Тільки після цього голова має призначити засідання комітету по розгляду правок. Я не скажу зараз, яка там точна цифра, але точно понад 1300. Тому це займе, я думаю, тиждень, не менше у комітеті”, – розповів Чернєв.

“І тільки після цього можна буде говорити про те, щоб його виносити в зал. 1300 правок, їх потрібно розглядати кожну одну за одною, групувати, розуміти, що буде змінюватися”, – заявив нардеп.

26 грудня Кабінет міністрів вніс до Верховної Ради законопроєкт “Про удосконалення окремих питань мобілізації, військового обліку та проходження військової служби”. 11 січня уряд відкликав з парламенту законопроєкт про мобілізацію.

30 січня Кабмін затвердив оновлену версію законопроєкту про мобілізацію і передав її до парламенту.

7 лютого Верховна Рада ухвалила законопроєкт у першому читанні.