fbpx

До збірної України викликали сімох росіян

Головна Сторінка » До збірної України викликали сімох росіян

Збірна України з хокею викликала до свого складу сімох росіян на товариський турнір в Угорщині.

Через конфлікт, який виник між Федерацією хокею та почесним президентом хокейного клубу “Донбас” Борисом Колесніковим збірна опинилася в скрутному кадровому становищі, повідомляє ФХУ.

Хокеїсти “Донбасу” отримали повідомлення від клубу покинути розташування збірної Зробило це шість гравців оборонці Пилип Пангелов-Юлдашев і Віталій Андрейків, нападники Микита Буценко, Ілля Коренчук, Віктор Захаров і Олександр Пересунько. Також покинув розташування збірної й нападник “Краматорська” Павло Таран.

Єдиним гравцем “Донбасу”, який залишився в збірній, став Віталій Лялька. В той же день клуб розірвав з ним угоду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Я упіймав блискавку в пивну пляшку 100 років тому народився український автор неймовірного рекорду НХЛ

Таким чином у лавах збірної України залишилося 14 хокеїстів. Враховуючи, що цього замало, тренерський штаб на чолі з Вадимом Шахрайчуком та Костянтином Сімчуком вирішили звернутися по допомогу до київського “Сокола”.

Відгукнулися семеро гравців. Це оборонці Єгор Мажуга, Михайло Рибалко та Андрій Алексєєв, нападники Єгор Кузьменко, Антон Рубан, Олександр Павленко та Андрій Смирнов. Усі вони мають російське громадянство.

У повідомленні Федерації хокею України вказують, що ці хокеїсти “мають українське коріння і хочуть прийняти громадянство нашої держави”. При цьому Рибалко та Кузьменко народилися у Москві, Мажуга та Рубан з Омська, Алексєєв з Казані, а Смирнов з Воскресенська. Павленко офіційно народився в молдовському Кишиневі, але теж має російське громадянство.

12 та 13 листопада збірна України з хокею зіграє на товариському турнірі в Угорщині Меморіалі Тамаша Шаркозі. Після зборів в Україні, команда 10 листопада відправилася до Будапешта.