Допомогти Україні виграти війну може засекречена зброя США – американський генерал

Головна Сторінка » Допомогти Україні виграти війну може засекречена зброя США – американський генерал

Швидко здобути перемогу Україні може допомогти засекречена у США зброя.

Йдеться про зброю спрямованої енергії (DEW). Про це під час круглого столу, який організувала “Атлантична рада”, сказав екскомандувач сил НАТО в Європі генерал армії Америки у відставці Веслі Кларк, повідомляє Радіо Свобода.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: США можуть програти світову війну – Foreign Policy

За його словами, ця зброя завдає шкоди своїй цілі високо сфокусованою енергією без твердого снаряду, використовуючи лазерний промінь, мікрохвилі, пучки частинок та звукові промені. Генерал переконаний, що ця технологія може використовуватися, зокрема, проти живої сили, ракет, транспортних засобів та дронів.

“Цю зброю мають США, її має Ізраїль. Україна не отримає її від США, тому що вона засекречена. Зараз все базується на електроніці. Більшість електроніки у колишньому СРСР вироблялося в Україні. Українські наукові дослідження, високі технології, електрооптичні технології – все це є майбутнім вашого успіху на полі бою”, – сказав Кларк.

США вже беруть участь у навчанні українських пілотів на літаках F-16. Там також готові забезпечити запасними частинами для цих винищувачів, передає Міноборони США.

Нова зустріч Контактної групи з питань оборони України у форматі “Рамштайн” відбудеться наступного тижня, її заплановано на 22 листопада.