Допоможе зубна щітка: як відкрутити шуруп без викрутки

Головна Сторінка » Допоможе зубна щітка: як відкрутити шуруп без викрутки

Іноді трапляється, що потрібно терміново відкрутити саморіз або шуруп, а викрутки під рукою немає.

У такому випадку не варто впадати у відчай. Є принаймні три способи зробити це без спеціальних інструментів, пише Gazeta.ua.

Відкрутити шуруп можна за допомогою підручних засобів.

Ніж

Один з найпростіших способів впоратись із шурупом без викрутки – застосувати ніж. Лезо потрібно вставити у заглибину шурупа і прокрутити. Але при цьому слід звертати увагу на міцність ножа: якщо матеріал виробу не дуже міцний, є ризик його зламати або погнути.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як почистити ложки й виделки з неіржавної сталі: ефективний метод

Монета

Замінити викрутку може монета. Це один з найпростіших способів викрутити шуруп. Потрібно вставити монету в заглиблення, після чого повернути проти часової стрілки.

Зубна щітка

Врятувати ситуацію може також стара зубна щітка. Потрібно розплавити кінець її ручки за допомогою запальнички. Після цього розплавлений кінець слід швидко поставити на верхівку шурупа й почекати, поки пластик знову застигне. Потім просто провертають зубну щітку проти часової стрілки. Однак, якщо шуруп закручений дуже сильно, щітка може зламатися.

Недосвідчена людина легко може розгубитися при вигляді широкого асортименту кишенькових ножів у магазинах. Для спрощення вибору, спершу слід вирішити, для яких цілей купується ніж.

Слід також визначитися, які матеріали ви будете ним різати, як часто і в яких умовах він буде застосовуватися.