Досягнути оргазму буде неможливо: назвали продукти, які знижують чоловічу потенцію

Головна Сторінка » Досягнути оргазму буде неможливо: назвали продукти, які знижують чоловічу потенцію

Проблеми з потенцією хвилюють будь-якого чоловіка. Проблема настільки делікатна, що говорити про неї можуть хіба одиниці.

На потенцію впливає багато чинників. Зокрема, харчування.

Профільні експерти назвали продукти, які знижують чоловічу потенцію. Фахівці рекомендують або обмежити їх вживання, а від деяких відмовитися зовсім, пише useti.

Сіль

На першому місці рейтингу опинилася сіль, яка може спровокувати підвищення тиску, що веде до порушення кровообігу. Як наслідок, до статевого органу надходить недостатня кількість крові і знижується потенція. Медики рекомендують чоловікам вживати не більше 4 грамів цього продукту в день.

Цукор

Другу позицію зайняв цукор. Експерти кажуть, що різні десерти, солодкі газовані напої, теж негативно позначаються на здатності чоловіка вести повноцінне статеве життя. Денна норма цукру не повинна перевищувати 50 грамів.

Соя

Не менш обережними представникам сильної половини слід бути з соєю, в якій містяться речовини, що продукують вироблення жіночих гормонів. Вони підвищують рівень естрогену в крові і зменшують кількість чоловічого тестостерону.

Пиво

Пиво, яке, подібно сої, знижує вироблення тестостерону. Недарма вважається, що цей продукт робить фігуру чоловіка жінкоподібною, у нього починають рости груди і живіт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яким стає секс після 40: чотири пікантні факти

Алкоголь

Замикає список алкоголь, від якого слід повністю відмовитися. Після вживання спиртних напоїв судини починають спочатку розширюватися, а потім різко звужуватися. Кров поступає в статевий орган в недостатній кількості, що робить досягнення оргазму неможливим.

Майже 80% жінок відчувають труднощі з досягненням кульмінації через дії партнера. Або просто не знають своє тіло.

Жінкам, у яких є труднощі з отриманням оргазму, часто радять “постаратися розслабитися”, але інколи правильним є і зворотне. Коли жінка відчуває збудження, у малому тазу одночасно відбувається кілька процесів, що впливають на отримання оргазму.