Доведеться змінювати професію і готуватися до виборів – як високосний рік вплине на українців

Головна Сторінка » Доведеться змінювати професію і готуватися до виборів – як високосний рік вплине на українців

У 2024 році будуть вищі врожаї та кращі погодні умови, ніж цьогоріч. Про це Gazeta.ua розповіла астрологиня Олена Максимова.

“Це час великих можливостей, – говорить астрологиня. Марно сподіватися, що щось вдаватиметься просто так. Щоб щось отримати, доведеться добре попрацювати. Але результат покаже, що зусилля варті цього. Це рік професійної перекваліфікації. Українці будуть шукати, як і де перевчитися. Стануть модними професії будівельника, дизайнера, психолога, програміста та коуча. Якщо держава вчасно відкриє освітні центри для людей, які хочуть змінити свій вид діяльності, це врятує країну від безробіття. Вижити у таких професіях як актори чи івент-організатор буде досить важко”.

Серед українців повернеться мода на дачі.

“Ми знову полюбимо працювати біля землі, – каже астрологиня. Одних це рятуватиме від голоду, іншим допоможе розвантажити голову від важких думок. Навіть біля багатоповерхівок з’являться грядки з петрушкою і кропом. Люди охоче орендуватимуть дачі, оброблятимуть землю сусіда, який виїхав за кордон. Зима буде не суворою, але затяжною. На ранню весну марно сподіватися. Потішить урожай гречки і пшениці. Небо любить Україну. Гарно вродять картопля і буряк. Рясний врожай дадуть фруктові дерева. Багато меду наносять бджоли”.

Період серйозної матеріальної скрути відчуємо від 26 травня. Непереливки буде від 9 жовтня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сакральні дати, які вплинуть на руйнацію Росії у 2024 році

“До весни 2025 року країна буде знаходитися у стані серйозної фінансової кризи. Без сторонньої допомоги навряд чи обійдемося. Ця допомога наступного року буде меншою, ніж цьогоріч. Корупційні скандали заплямовуватимуть імідж України. Це також період серйозної фінансової кризи у світовій економіці. Зірки натякають на вибори в Україні. До них будемо готуватися, але навряд чи проведемо. У другій половині року щось кардинально зміниться у владі. З’являться нові люди в уряді. Це поверне довіру до нас від Європи та США”, – розповідає астрологиня.

За її словами, нові обличчя в українській політиці ми навряд чи побачимо.

“До влади приходитимуть ті, хто в політиці не один рік, – каже Максимова. – Не сподівайтеся, що прийдуть військові та лад наведуть. Вони не рватимуться до політики. І ми від цього виграємо. Не варто заставляти геніальну балерину грати у футбол. Від цього навряд чи футбольна команда виграє чемпіонат. Військові тихо і впевнено, професійно і злагоджено виганятимуть з України ворога та звільнятимуть території. Їм ніколи до політичних інтриг. Але вони зроблять усе для того, щоб контролювати дії влади. Завдяки впливу військових у 2025 році Україна стане ініціатором створення потужної світової військової організації чи альянсу. Підготовку до цього почнемо вже наступного року”.

У 2024 році війна не закінчиться, але ми звільнимо більшість своєї території. Астрологиня розповіла, коли чекати кінця війни.