Довели принесення в жертву людей перед початком будівництва у давнину

Головна Сторінка » Довели принесення в жертву людей перед початком будівництва у давнину

Південнокорейські археологи довели, що у давнину під час будівництва замків проводили церемонії жертвоприношення. Раніше у Кореї це вважали лише страшнимі міфами.

Залишки людей, принесених в жертву, виявили під час проведення розкопок у палаці правителя Вольсон, що в Кенджу. Його побудували 101 року за правління династії Сілла та постійно добудовували, повідомляє Korea JoongAng Daily.

Скелети чоловіка та жінки V ст. лежали обличчям до неба поруч із заднім входом до палацу. За життя їм було близько 50 років. Ці рештки розкопали ще 2017 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знайшли бронзового бика, якого використовували у ритуалах

Нещодавно недалеко від першого місця виявили останки іще однієї жінки, віком близько 20 років. Археолог Чан Кі Мен розповів, що на її кістках були відсутні сліди будь-якої боротьби.

Фахівці відзначають, що ці люди належали до найнижчих верств оскільки всі були досить низькорослими і мали дисбаланс у харчуванні, судячи зі стану зубів.

Також під час розкопок знайшли рештки тварин і предмети, які використовували для обрядів. Коли завершували будівництво фундамента бралися за зміцнення грунту. Жертви, за повір’ями, були необхідні щоб у майбутньому фортеця вистояла.

2020 року в китайській провінції Хенань археологи виявили велику кількість гробниць і жертовних поховань. Їх датували пізнім періодом правління династії Шан. Це 1600-1046 роки до нашої ери.

У гробницях археологи виявили сліди жорстоких поховальних обрядів. У жертовній ямі знайшли останки людини. Її поховали на колінах, зі схрещеними на грудях руками. Припускали, що жертву обезголовили.

Поза свідчила про те, що людину могли вбити за її ж згодою. Вона могла бути слугою вельможі та віддати своє життя для супроводу у потойбіччі свого господаря. Практика жертвоприношення людей і тварин в ямах було поширеною у давньому Китаї.