fbpx

“Друга світова не закінчилася переговорами” ‒ литовський міністр розвінчав наративи про війну і мир в Україні

Головна Сторінка » “Друга світова не закінчилася переговорами” ‒ литовський міністр розвінчав наративи про війну і мир в Україні

Росія не втомиться від війни і не захоче йти на переговори.

А встановлення тривалого й міцного миру в Україні можливе лише за певних умов. Про це у Twitter написав міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс.

Він проаналізував кілька тверджень стосовно потенційної мирної угоди.

“Цілі Путіна не змінилися. Він все ще вірить, що зможе їх досягти. Він піде на перемир’я лише як на тайм-аут перед наступною агресією. Він продовжуватиме розпалювати конфлікт. Він оголосив хрестовий похід, тому не може зупинитися”, ‒ пише Ландсбергіс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський сказав, як упаде режим Путіна

Він також наголосив, що встановлення в Україні миру можливе тільки за умови повернення під її контроль усіх захоплених Росією територій.

“Змушувати Україну зрадити частину своїх громадян не буде справедливо і не принесе миру. Такі “домовленості” лише закладають підвалини наступного конфлікту. Саме тому ми просимо союзників України повністю присвятити себе повній перемозі України. Це єдиний вірний варіант”, ‒ переконаний литовський міністр.

Він не погоджується з твердженням, що всі війни закінчуються переговорами.

“Друга світова війна не закінчилася переговорами. Мир може бути стійким лише тоді, коли Путін буде переможений. Поточні переговори з Путіним призведуть лише до повторення конфлікту. Швидка, повна перемога ‒ єдина гарантія тривалого миру”, ‒ наголосив Ландсбергіс.

Ставки вторгнення Росії виходять далеко за межі України. Це найсерйозніша загроза для європейської безпеки з часів Другої світової війни. Про це сказав глава Пентагону Ллойд Остін.

Країни НАТО повинні припинити проводити “червоні лінії” і поставити Україні необхідну зброю, зокрема винищувачі. Низку “червоних ліній” вже пройдено, заявив президент Литви Гітанас Науседа.

Generated by Feedzy