Другий тур Ліги чемпіонів для “Шахтаря” завершився розгромом

Головна Сторінка » Другий тур Ліги чемпіонів для “Шахтаря” завершився розгромом

“Шахтар” програв “Аталанті” у другого турі основного етапу Ліги чемпіонів.

Матч на стадіоні “Арена Ауф Шальке” у німецькому Гельзенкірхені завершився із рахунком 0:3 на користь “Аталанти”. Про це повідомили “Суспільне Спорт”.

Італійці відкрили рахунок на 21-й хвилині матчу: нападник Адемола Лукман віддав передачу у штрафний майданчик на захисника Берата Джимсіті, який забив гол. На 39-й хвилині, італійці могли зрівнювати рахунок, але ворота врятував Дмитро Різник.

Однак донеччани пропустили другий гол наприкінці першого тайму. На 44-й хвилині захисник Сеад Колашинац асистував Лукману, який з меж штрафного майданчика в один дотик пробив у нижній лівий кут воріт. На перерву команди йшли за рахунку 0:2, при цьому “Шахтар” не здійснив за весь тайм жодного удару.

На 48-й хвилині “Аталанта” збільшила перевагу до трьох м’ячів. Давіде Дзаппакоста виконав вдалу навісну передачу в штрафний майданчик. Рауль Белланова головою спрямував м’яч у правий кут воріт повз голкіпера.

Попри те, що у другому таймі “Шахтар” більше загострював ситуації біля воріт суперника, донеччани не змогли змінити рахунок. Фінальний свисток зафіксував перемогу “Аталанти”.