“Дружба” не витримала: Угорщина знову без російської нафти

Головна Сторінка » “Дружба” не витримала: Угорщина знову без російської нафти

Угорщина знову перестала отримувати російську нафту.

Це сталося після удару дронів по нафтопроводу “Дружба”. Про це заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто у Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ завдали удару по нафтопроводу “Дружба” в Брянській області

“Вночі надійшла новина про те, що нафтопровід “Дружба” на російсько-білоруському кордоні зазнав неодноразової атаки – втретє за короткий проміжок часу. Подачу сирої нафти в Угорщину знову припинено”, – написав він.

Сійярто стверджує, що нібито це чергова атака на енергетичну безпеку Угорщини і чергова спроба втягнути нас у війну.

Союзник Кремля пообіцяв продовжувати підтримувати зусилля зі встановлення миру і захищати національні інтереси всіма силами.

Командувач Сил безпілотних систем ЗСУ Роберт Бровді (Мадяр) повідомив, що дрони знову атакували нафтоперекачувальну станцію “Унеча”, що входить до системи нафтопроводу “Дружба”.

Станція в Унечі є стратегічним елементом системи нафтопроводів “Дружба”, яка перебуває у власності російської компанії “Транснефтепродукт”.

Вона відіграє важливу роль у забезпеченні паливом військово-промислового комплексу РФ, транспортує нафту магістраллю протяжністю близько 9 тис. км.