Дуже показово: у ВМС прокоментували удар по російському Єйську

Головна Сторінка » Дуже показово: у ВМС прокоментували удар по російському Єйську

Удар Сил оборони України по складу дронів в російському Єйську був “ідеальною тактикою”.

Там знищене доволі якісне вороже озброєння. Про це в ефірі національного телемарафону розповів речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук, передає Gazeta.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українські розвідники уразили польовий склад боєприпасів у Росії

“Це той випадок, коли замість того, щоб відбивати стріли, які вже летять – ви вбиваєте безпосередньо лучника. Це завжди ефективніше, звісно. Направду, це така ідеальна тактика застосування – знищити до того, як ворог застосує. Ті зразки озброєння, які там були втрачені росіянами – а це немаленька кількість, особливо враховуючи якість. “Ланцети” це доволі серйозна зброя”, – сказав Плетенчук.

За його словами, важливо також те, що Сили оборони вразили не просто склад з дронами, а й навчальний центр, де готували майбутніх операторів.

“Через це вони матимуть деякі складнощі з особовим складом. Так, звісно, вони компенсують і втрати цих дронів і людей вони теж компенсують, це розхідний матеріал для росіян. Але, тим не менш, цей кейс є дуже показовим”, наголосив Плетенчук.

Військово-морські сили Збройних сил України уточнили інформацію щодо удару по військовому полігону у Краснодарському краї Російської Федерації. Там знищили склад зі 120-ма дронами.

21 червня було уражено об’єкти військового полігону 726-го навчального центру ППО ( в/ч 33859, Єйськ ).