Двері, що залишилися від позашляховика

Головна Сторінка » Двері, що залишилися від позашляховика

Двері від позашляховика Nissan Navara, на якому їздили військовослужбовці 10-го батальйону 59-ої окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка, зберігають у Музеї АТО міста Гайсин на Вінниччині. Автомобіль виконував бойові завдання в різних населених пунктах Миколаївської області. Крім того, на ньому наші захисники заїжджали до Херсона під час операції зі звільнення міста.

 Позашляховик на передовій надзвичайно важлива річ. Це і підвезення боєприпасів, і виїзд на бойові завдання, і евакуація поранених, від оперативності та вчасності якої залежить життя військових, розповідає головний сержант 1-ї мотопіхотної роти 10-го батальйону 59-ої ОМПБр Федір Махнюк на позивний “Домовий”. Після чергового ворожого обстрілу, якраз під час евакуації поранених із поля бою, Nissan Navara отримав значні пошкодження. У ньому було повністю вибите скло, а всю поверхню автівки посічено уламками та кулями.

Волонтери допомогли зробити капітальний ремонт поза­шляховика, й на ньому хлопці ще багато місяців виконували бойові завдання на Донеччині.

 На жаль, нещодавно автомобіль повністю знищили під час чергового бойового виїзду, каже Федір Махнюк. А двері, замінені у процесі ремонту, єдине, що від нього залишилося. Завезли їх у музей як приклад того, які страшні сліди залишає війна і які руйнування вона несе.