Дві країни збільшать виробництва боєприпасів для України

Home Новини звідусіль Дві країни збільшать виробництва боєприпасів для України

Німеччина і Польща планують збільшити спільне виробництво боєприпасів для України.

Такої домовленості досягли міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус та його колега Владислав Косиняк-Камиш, повідомляє Радіо Свобода.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шольц пояснив, чому не хоче давати Україні ракети Taurus

“Підтримка української армії у війні проти росіян полягає не лише у постачанні боєприпасів, які можна десь знайти. Потрібно нарощувати виробництво у Німеччині, Польщі та інших країнах”, – сказав Пісторіус.

Він зазначив, що “Берлін і Варшава працюватимуть над цим з промисловістю обох країн”.

Раніше повідомлялося, що Україна сьогодні потребує 200 тис. 155 боєприпасів за місяць. Це становить 2,5 мільйона за рік.

Єврокомісія представила першу в історії Євросоюзу оборонно-промислову стратегію, яка передбачає інтеграцію українського військово-промислового комплексу у європейський.

Україна зможе отримати вигоду від цієї стратегії для своєї оборонної промисловості, для збільшення потужностей виробництва, а також у спільних закупівлях.