fbpx

Двірник став чемпіоном світу з джіу-джитсу

Головна Сторінка » Двірник став чемпіоном світу з джіу-джитсу

 Дякую всім, хто допоміг мені поїхати на чемпіонат світу. Я вас не підвів. Слова дотримав. Український прапор на п’єдесталі, каже 49-річний Ігор ЄВТУШЕНКО з Херсона. 15 листопада став чемпіонам світу з джіу-джитсу в категорії до 69 кг. У фіналі переміг Азада Джафарзаде з Азербайджану. Змагання проходили в Абу-Дабі столиці Об’єднаних Арабських Еміратів.

Ігор Євтушенко плавець-рятувальник за фахом. Працював водолазом в аварійно-рятувальній групі. 20 років тому її розпустили. Був листоношею, охоронцем і столяром. Зараз трудиться двірником у місцевій школі. Спортом зайнявся в 42 роки.

 Хотів схуднути, говорить. Спочатку бігав на стадіоні, потім зайнявся самбо. Позбувся понад 20 кілограмів. Про ­джіу- джитсу дізнався випадково. Були із сином у Києві й потрапили на тренування. Нам так сподобалося, що вирішили взяти в оренду підвал і відкрити там спортзал. Усьому вчилися самі. Дивилися відеоролики й трансляції поєдинків топових спортсменів.

Євтушенко щодня тренується по 23 год. Три роки тому став чемпіоном Європи.

 Ще в жовтні мені не вистачало 700 доларів (18,3 тис. грн. ГПУ), щоб взяти участь у змаганні, розповідає Ігор Євтушенко. Попросив про допомогу в соціальних мережах. Не думав, що й незнайомці відгукнуться. Люди кидали по 10, 20, 35 гривень. Хтось переказав тисячу. За три дні зібрав навіть більше, ніж потрібно.

Джіу-джитсу це японське бойове мистецтво, що вивчає техніку й тактику ведення бою з одним або кількома суперниками.