fbpx

Дворядний кухонний гарнітур – затишне рішення для вузької кухні

Головна Сторінка » Дворядний кухонний гарнітур – затишне рішення для вузької кухні

У сучасних квартирах досить часто зустрічаються прямі і кутові кухні – таким гарнітуром сьогодні нікого не здивувати. Але існує ще одне оригінальне рішення для облаштування кухні дворядний, також відомий як паралельний або дволінійний, комплект меблів. Що він собою являє? Уздовж протилежних стін розташовані шафи і пенали, а між ними створена обідня зона. Таке планування часто використовують в довгих і вузьких приміщеннях. Що варто враховувати при виборі кухонного гарнітуру з дворядним плануванням?

Кухонні меблі для дволінійного планування – якими вони повинні бути?

При облаштуванні витягнутої кухні дуже важливо функціонально використовувати простір, але в той же час не захаращувати приміщення масивними меблями. У цьому допоможуть наступні нюанси:

правило робочого трикутника – плита, мийка і холодильник повинні розташовуватися недалеко один від одного, при цьому мийка і плита будуть перебувати на одній стороні, а холодильник на іншій;
мінімальна ширина проходу 1,2 м – цієї відстані достатньо для комфортного пересування по кухні і вільного відкриття фасадів;
висувні нижні ящики – заощадять місце на кухні і додадуть господині більше комфорту;
рекомендуються фасади білі або в тон стін – для того, щоб візуально розширити простір;
на одній зі стін замість шафок повісьте полички – і гарнітур не буде здаватися занадто громіздким.

Дворядна кухня може стати дуже зручною і комфортною. Головне грамотно все спланувати.

Паралельне планування – де місце для обідньої зони?

Залишивши мінімум 1,2 м для проходу між двома рядами шаф, ми отримуємо достатньо місця для обіднього столу шириною 0,6 м і стільців навколо нього. Дизайнери пропонують такі варіанти розміщення обідньої зони:

біля вікна завдяки цьому ви зможете під час сніданку або обіду насолоджуватися гарним видом;
по центру – створює певний затишок на кухні, але цей варіант підходить для просторого приміщення;
уздовж стіни – для цього відповідний ряд шаф роблять коротше.

В інтернет-магазині “Табуретка” представлений великий вибір меблів для кухні, в тому числі і обідні столи. Розглядаючи фото товарів, зверніть увагу, наскільки якісні та доступні за ціною вироби представлені в каталозі магазину. Вибирайте гарнітур, який дозволить втілити Ваші мрії в реальність!