fbpx

Дитяче Євробачення-2021: хто представлятиме Україну

Головна Сторінка » Дитяче Євробачення-2021: хто представлятиме Україну

Переможницею Національного відбору на Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2021 стала Олена Усенко. Вона представлятиме Україну в Парижі на Дитячому Євробаченні у Парижі 19 грудня, пише “Суспільне”.

Переможницю з-поміж 11 учасників визначили за результатами оцінювання журі та онлайн-голосування глядачів. Олена Усенко виконувала авторську пісню “Важіль” і отримала від членів журі 52 бали, від глядачів 11 балів, загалом 63 бали.

“Я хочу сказати усім величезне дякую. Дякую Олександру Балабанову, тому що перемогою минулого року ти дав мені стимул. Я говорю величезне “Дякую” усім членам журі! Моя пісня називається “Важіль”. Важіль це про ухвалення рішення, рішення бути щасливим”, прокоментувала Олена.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна взяла на Євробаченні п’яте місце

Фінал Національного відбору відбувся у неділю, 24 жовтня, у форматі прямого ефіру на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА з використанням відеозаписів виконання 11-ма учасниками наживо однієї своєї пісні або пісні, наданої Суспільним для тих, хто на першому етапі відбору не виконував оригінальної пісні.

2022 року пісенний конкурс Євробачення відбудеться в італійському Турині.